Dětská postýlka se stahovací bočnicí

Praktická dětská postýlka v moderním provedení neutrální barvě

Čeká vás zařizování dětského pokoje? Jste v očekávání prvního potomka? Chcete potěšit svou rodinu a pořídit pro své vnouče praktický dárek v podobě postýlky? Zde krásný, funkční a moderní kousek. Výhodou je neutrální barevné provedení, tudíž máte záruku úspěchu. Není třeba předem znát pohlaví miminka. Bílá dětská postýlka KICOTI Fun o rozměru ložné plochy 60×120 cm díky barvě a provedení je vhodná do každého stylu zařízení. Skýtá dostatek prostoru pro pohodlné spaní dítěte. Je snadná i na údržbu, kdy postačí otřít pouze vlhkým hadříkem a vysušit.

Cena v době recenze: 7 199 Kč

Bílá dětská postýlka Pinio Moon 60 x 120 cm

Lůžko pro nejmenší. Dětská postýlka, která náleží do kategorie nábytku, jenž roste s dítětem. Kvalitní, praktický, funkční a nadčasový model, který dokonale ladí s interiérem díky provedení a barvě. Pro děti chceme jen to nejlepší. Bílá dětská postýlka Pinio Moon o rozměru 60×120 cm je vyrobena z kvalitního materiálu – dřevovláknité MDF desky. Výsledkem je kvalitní postel s dlouhou životností. Stejně tak postel splňuje veškerá bezpečnostní opatření v rámci dětského nábytku, tj. zaoblené hrany apod.

Cena v době recenze: 4 599 Kč

Designová postýlka z masivu YappyKids Icon

Jako pevná rodičovská náruč ochrání vaše miminko designová postýlka YappyKids Icon z nádherného masivního dřeva. Polohovatelný rošt a pevná konstrukce zajistí děťátku bezpečí a pohodlný spánek.

Cena v době recenze: 11 790 Kč

Stahovací bočnice na dětské postýlce

K nejoblíbenějším modelům postýlek pro nejmenší děti patří ty se stahovací bočnicí a polohovatelným roštem. Jsou praktické, když dítě roste a šetří rodičům záda.

Snazší přístup k miminku

Stahovací bočnice usnadní přístup k dítěti. Ocení ji hlavně maminky menšího vzrůstu, ty, které šetří záda, nebo ženy znovu těhotné. Dosáhnout totiž seshora na dítě při nejnižší poloze matrace nemusí být vůbec jednoduché ani pohodlné. Další variantu představují odnímatelné příčky.

Pohodlnější spánek

Stahovací bočnice může usnadnit i noční kojení. Když postýlku postavíme k naší posteli, budeme mít pohodlný přístup k dítěti a tomu zároveň zůstane zachován jeho vlastní spací prostor.

Dřevo a další varianty

Dřevěné postýlky z odolného dřeva s příčkami představují tradiční variantu, jejíž obliba přetrvává dodnes. Kromě masivu se používají MDF desky nebo laminované dřevotřískové desky. Dětská postýlka se stahovací bočnicí se ale najde i mezi jinými typy postýlek. Existují například postýlky kovové.

Důležitá je kvalita materiálu, jeho nezávadnost, bezpečnost postýlky a snadná manipulace. Nejen s postýlkou jako celkem, ale i se stahovacími bočnicemi.