Dětské malé a mini postýlky

Dětská dřevěná bílá postýlka v klasickém provedení

Dětská postýlka Dream v bílém provedení je tak díky tomu vhodná jednak do každého stylu zařízení. Stejně tak díky univerzálnosti je vhodná pro holčičku či chlapečka. Rozměr spací plochy činí 70×140 cm. Díky provedení vidíte i z postele neboli z boku do postýlky a máte tak přehled o vašem miminku. Přední a zadní čelo postele je řešeno do elegantního oblouku. Postýlka je snadná na údržbu. Vyniká odolností a rovněž splňuje bezpečnostní parametry ohledně nábytku do dětského pokoje.

Cena v době recenze: 8 499 Kč

Dětská dřevěná postýlka s odnímatelnou ohrádkou

Dětská postýlka s odnímatelnou ohrádkou Vox Maxim, 70 x 140 cm je vyrobena z kvalitního materiálu. Postýlka má odnímatelnou ohrádku.

Cena v době recenze: 5 099 Kč

Cestovní praktická dětská postýlka v modrém designu

Cestovní postýlka v modrém provedení vám skvěle poslouží a vyniká provedením. Cestovní postýlka LIONELO Sven plus v modré barvě je vhodná jak na cesty, do exteriéru, ale také může posloužit i jako praktická dětská ohrádka. Díky této postýlce můžete vyrazit na dovolenou, na chatu apod. Jedná se o velmi praktickou a funkční záležitost. U postýlky oceníte i snadnou manipulaci a její skladnost.

Cena v době recenze: 2299 Kč

Bílá dětská postýlka Pinio Moon 60 x 120 cm

Lůžko pro nejmenší. Dětská postýlka, která náleží do kategorie nábytku, jenž roste s dítětem. Kvalitní, praktický, funkční a nadčasový model, který dokonale ladí s interiérem díky provedení a barvě. Pro děti chceme jen to nejlepší. Bílá dětská postýlka Pinio Moon o rozměru 60×120 cm je vyrobena z kvalitního materiálu – dřevovláknité MDF desky. Výsledkem je kvalitní postel s dlouhou životností. Stejně tak postel splňuje veškerá bezpečnostní opatření v rámci dětského nábytku, tj. zaoblené hrany apod.

Cena v době recenze: 4 599 Kč

Designová postýlka z masivu YappyKids Icon

Jako pevná rodičovská náruč ochrání vaše miminko designová postýlka YappyKids Icon z nádherného masivního dřeva. Polohovatelný rošt a pevná konstrukce zajistí děťátku bezpečí a pohodlný spánek.

Cena v době recenze: 11 790 Kč

Dětské postýlky malých rozměrů

Mini postýlky pro nejmenší děti jsou určeny pro první měsíce života a posloužit mohou i jako postýlky cestovní. Jde o malé bezpečné postýlky, které umístíte kamkoliv v bytě. Třeba hned vedle své postele, díky čemuž budete mít pořád u sebe. Většinou jsou druhou postýlkou v domě, přičemž ta první má klasickou velikost.

Tradiční dřevo

Nejvhodnějším a tradičním materiálem pro výrobu dětských postýlek zůstává dřevo. Pěkná a praktická postýlka dobře zapadne do interiéru bytu. Nejoblíbenější jsou bílá varianta a přírodní odstíny dřeva. Když už povrchová úprava, pak dbáme na zdravotní nezávadnost laků a nátěrů. Musí splňovat platné normy.Do jakékoliv postýlky pořídíme kvalitní matraci, na té rozhodně nešetříme.

Postýlka na kolečkách

Praktická je pojízdná mini postýlka. Dítě budete mít po ruce při práci i odpočinku. Samozřejmostí je brzdový mechanismus. I u malé postýlky dbáme na správnou vzdálenost mezi svislými tyčkami postýlky. Pro pohodlnou manipulaci s miminkem oceníte odnímatelnou a polohovatelnou bočnici. Stahovací bok malé postýlky je praktickou vychytávkou, která usnadní noční krmení a uspávání. Polohovatelný rošt ovlivní to, jak moc se k miminku skláníme.

Kromě klasické mini postýlky můžeme dítěti dopřát postýlku v podobě dřevěné kolébky. Prodávají se i krásné postýlky s nebesy pro malé princezny a prince.