Postel 120×200

Postel Mila Classic ve tvaru domku se zábranou

Nezbytný element do každého dětského pokoje. Jak náležitě zpříjemnit a zároveň maximálně zabezpečit pohodlné spaní i odpočinek pro dítě? Pořiďte kvalitní dětskou postel, která upoutá provedením i mnohostranným využitím. Této posteli žádné malé dítě neodolá. Dětská postel domeček se zábranou Mila Classic v krásném a minimalistickém stylu zaujme dětskou pozornost.

Cena v době recenze: 6 499 Kč

Moderní kovová manželská postel Viera

Elegantní dvoulůžková postel VIERA je vyrobená v kombinaci dřeva a lakované oceli v černé barvě. Postel VIERA dodáváme ve 2 velikostech: 120 cm nebo 160 cm.

Cena v době recenze: 3 889 Kč

Postel v dekoru bílá/přírodní v jednoduchém provedení

Postel LEMI 120 bílá / přírodní. Bílá kovová postel LEMI 120 zaujme svou jednoduchou elegancí. Kovová konstrukce postele je vyrobená z práškově lakované oceli v dekoru bílá a přírodní.

Cena v době recenze: 3 590 Kč

Čalouněná šedá jednolůžková postel George 120×200

Je dominantou každé ložnice. Nepořizujeme si ji jen na pár let. Při výběru je třeba zohlednit základní atributy. Nemalou roli hraje i design. Pokud hledáte, vybíráte a potřebujete postel, která se hodí do každého interiéru, nabízí libovolné umístění a je zárukou dlouhé životnosti, pak si zvolte čalouněnou postel s úložným prostorem. Čalouněná postel George 120×200 cm v šedém provedení je k dispozici včetně matrace a úložného prostoru. Postel stojí na menších nožičkách, díky tomu je i snadná údržba pod postelí.

Cena v době recenze: 7 499 Kč

Jednolůžková postel Vitalia slovenské výroby z masivního bukového dřeva

Jednolůžková postel Vitalia je vyrobena z masivního bukového dřeva. Jedná se o kvalitní výrobek, jenž je zárukou dlouhé životnosti. Silnou stránkou je originální design a velmi jednoduchá montáž postele. Postel z masivu vyniká stabilitou a dokonalým zpracováním, zároveň dřevo navozuje hřejivou a útulnou atmosféru.

Cena v době recenze: od 7 489 Kč

Moderní čalouněná postel s kostrou z kvalitního dřeva

Čalouněná postel Marika v různých barevných variantách vám splní všechna vaše přání, co se komfortu při spánku týče! Vyrobena je totiž z kvalitního dřeva, díky čemuž je dokonale bytelná a odolná. Zároveň nepůsobí robustně, ale naopak elegantně a nadčasově. Ideální je do každého moderněji zařízeného pokoje. Tato postel má hned několik výhod.

Cena v době recenze: 8 518 Kč

Masivní zvýšená postel jádrový buk

Masivní postel Alba slovenské výroby ve zvýšeném provedení z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm. Postel vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Pevnost a stabilitu postele zajišťuje excentrické kování. Postel je s 5-bodovým kováním, upevněném na bočnici postele, pro nastavení různé výšky roštu a matrace. Na korpus postele Alba je poskytována záruka 7 let.

Cena v době recenze: 16 557 Kč

Postele 120×200 cm

V sortimentu postelí s rozměry 120×200 cm existuje poměrně široký výběr. Jedná se o jednolůžko poskytující dostatečné pohodlí, v případě potřeby využitelné i jako dvoulůžko. V nabídce těchto postelí najdeme široké spektrum výrobků, od těch z masivu až po univerzální válendy.

Kam se tato postel hodí

Postel 120×200 je vhodná do studentského pokoje, pokoje pro hosty i dětských pokojíčků. Využít ji mohou hotely a penziony. Na výběr je z postelí bez úložného prostoru i s ním. Pořídit si můžete exkluzivní čalouněné lůžko s těmito parametry, ale i jednoduchou postel bez nějakého zdobení za skvělou cenu.

Je libo úložný prostor?

Úložný prostor je řešen formou výklopného roštu či výsuvných šuplíků. Z lůžka 120×200 jde někdy během chvíle vytvořit spaní o mnohem větších rozměrech, a to pomocí vysunutí dalšího, spodního dílu. Takovéto postele jsou oblíbené hlavně ve stísněných prostorech nebo na chalupách.

Čalouněné postele francouzského typu

Oblíbenou variantou lůžek 120×200 cm jsou čalouněné válendy, třeba do pokojů větších dětí. Dá se na nich i sedět jako na sedací soupravě a poskytnou úložný prostor. Na výběr je pravý či levý roh této postele, jde vlastně o rohové lůžko francouzského typu. Díky dvěma praktickým čelům se snadno umístí do rohu místnosti. Úložný prostor je přístupný prakticky z boku a manipulaci zvládne každý. U těchto lůžek je k dispozici spousta variant čalounění. Francouzská postel se vyrábí i v dalších rozměrech.

Výběr roštu a matrace

U každé postele hraje obrovskou roli pro výslednou kvalitu spánku výběr roštu a matrace. Nejinak tomu bude u rozměru 120×200. Pro polohovací lůžko potřebujeme speciální rošt i matraci. Je na nás, zda pro svou postel vybereme matraci pružinovou, pěnovou, sendvičovou nebo jinou. Každému vyhovuje něco jiného, záleží na zdravotním stavu, hmotnosti člověka i osobních preferencích při spánku.